Máte rohové nebo velmi dlouhé okno? Pak tato kategorie je právě pro vás! Zde naleznete všechny garnýže rozložené na díly a garnýž si tak můžete sami poskládat. Jsou tu i rohové a spojovací díly, takže můžete vytvořit garnýž libovolné délky. Stačí jen u dílů dodržet stejné barevné provedení a stejný průřez dílů aby do sebe zapadaly a hurá na to!

Podkategorie

 • Garnýže Broadway 19 mm

  Garnýže Broadway 19 mm

   

  Kovové garnýže Broadway jsou v dnešní době velmi oblíbené garnýže s drážkou či kolejnicí. Jedná se o garnýže kulatého průřezu o průměru 19 mm. Lze objednat jednoduchou (1 tyč) či dvojitou (2 tyče) variantu v barevných efektech nerez, starožitná mosaz a matný nikl.

 • Garnýže Brooklyn 20x20 mm

  Garnýže Brooklyn 20x20 mm

   

  kovové garnýže Brooklyn jsou hranaté garnýže průřezu 20x20 mm. Vyrábí se v barevných provedeních matný nikl a antická mosaz. 

 • Garnýže Manhattan 20x20 mm

  Garnýže Manhattan 20x20 mm

   

  Kovové garnýže Manhattan jsou v dnešní době velmi oblíbené garnýže s drážkou či kolejnicí. Jedná se o garnýže hranatého průřezu 20 x 20 mm. Lze objednat jednoduchou (1 tyč) či dvojitou (2 tyče) variantu v barevných efektech nerez a matný nikl.

 • garnýže Queens 12 x 32 mm

  Garnýže Queens 12x32 mm

   

  Dnes velmi oblíbenou kategorii garnýží s drážkou či kolejnicí naleznete právě zde. Jedná se o garnýže Queens průřezu 12 x 32 mm. Lze objednat jednoduchou (1 tyč) či dvojitou (2 tyče) variantu v barevném efektu nerez.

 • Garnýže Colosseum 25 mm

  Garnýže Coloseum 25 mm


  Kovové garnýže Colosseum jsou garnýže kulatého průřezu s kroužky. Jsou to garnýže vhodné do interiérů různých stylů. Nabízí se v průměru 25 mm. Jednotlivé průměry se vyrábí v různých barevných provedeních nerez, starožitná mosaz, matný nikl. Tyto garnýže oceníte především pro pestrý výběr tvarů koncovek a jejich výběr.

 • Garnýže Coloseum 19 mm

  Garnýže Coloseum 19 mm

   

   

  Kovové garnýže Colosseum jsou garnýže kulatého průřezu s kroužky. Jsou to garnýže vhodné do interiérů různých stylů. Nabízí se v průměrech 19 mm. Jednotlivé průměry se vyrábí v různých barevných provedeních nerez, starožitná mosaz, matný nikl. Tyto garnýže oceníte především pro pestrý výběr tvarů koncovek a jejich výběr.

 • Garnýže Metropol 19 mm

  Garnýže Metropol 19 mm

   

  V této kategorii naleznete nejprodávanější garnýže posledních let. Jsou to garnýže Metropolitan průměru 19 mm. Vyrábí se v barevných efektech nerez, starožitná mosaz a matný nikl. Jejich hlavní výhodou je schopnost vyjmout tyč z nosníku bez užití nářadí a tiché kroužky.

 • garnýže Římské 16 mm

  Garnýže římské 16 mm

   

  Elegantní a jemné s velkým výběrem koncovek různých tvarů. To jsou garnýže římské průměru 16 mm. Vyrábí se v barevných efektech nerez, starožitná zlatá, a matný nikl. Zaujme vás nejen tvary koncovek ale i cenou.


PRODUKTY

produktů na stránce

produktů na stránce