Hranaté garnýže

Hranaté garnýže jsou garnýže čtvercového nebo obdélníkového průřezu s kroužky nebo s kolejnicí. Jsou to univerzální garnýže vhodné nejen do moderních interiérů. Nabízí se v průřezech 20 x 20 mm a 12 x 32 mm. Jednotlivé se vyrábí v různých barevných efektech. Jsou to: nerez, matný nikl, starožitná mosaz. Tyto garnýže ocení všichni, co zařizují moderní interiér a chtějí garnýže hranatého průřezu s kolejnicí nebo s kroužky.

Podkategorie

 • Průřez 20 x 20 mm s drážkou

  Dnes velmi oblíbenou kategorii garnýží s drážkou či kolejnicí naleznete právě zde. Jedná se o hranatý profil o průřezu 20 x 20 mm. Lze objednat jednoduchou (1 tyč) či dvojitou (2 tyče) variantu v barevných efektech nerez a matný nikl.

 • Průřez 12 x 32 mm s drážkou

  Dnes velmi oblíbenou kategorii garnýží s drážkou či kolejnicí naleznete právě zde. Jedná se o garnýže průřezu 12 x 32 mm. Lze objednat jednoduchou (1 tyč) či dvojitou (2 tyče) variantu v barevném efektu nerez.

 • Průřez 20 x 20 mm

  Moderní garnýže čtvercového průřezu 20 x 20 mm, to je právě tato kategorie. Garnýže se pro dávají v barevných efektech matný nikl a starožitná mosaz. Objednat je lze s kroužky a žabkami, a nebo bez nich.

 • Průřez 11 x 30 mm

  Moderní garnýže obdélníkovéhoového průřezu 11 x 30 mm. Garnýže se pro dávají v kombinaci barevných efektů matný nikl a efekt nerezi. Jejich dominantou je vysoká tyč garnýže a efektní robustní nosníky garnýže. Garnýže se dodávají s tichými kroužky obdélníkového průřezu.

 • průřez 25 x 25 mm s drážkou

  Aktuální novinka! Opravdu dřevěná garnýž s kovovou drážkou a efektními díly v efektu nerez. Jedná se o dřevěný hranatý profil o průřezu 25 x 25 mm. Lze objednat jednoduchou (1 tyč) či dvojitou (2 tyče) variantu v barevných efektech profilu bílá a černá. Nosníky a koncovky jsou vždy v efektu nerez. Drážka v profilu je z hliníku.


PRODUKTY

produktů na stránce

produktů na stránce