Garnýže s drážkou

Garnýže s drážkou či kolejničkou jsou garnýže kulatého nebo hranatého průřezu. Jejich největší předností je uchycení tyče seshora. Nabízí se v průřezech 19 mm, 20 x 20 mm a 12 x 32 mm. Jednotlivé průřezy se vyrábí v různých barevných efektech. Jsou to: nerez, matný nikl, starožitná mosaz. Tyto garnýže si zamilují ti, kdo ocení rychlé nasazení či sundání záclon a závěsů.

Podkategorie

 • Kulaté 19 mm

  Dnes velmi oblíbenou kategorii garnýží s drážkou či kolejnicí naleznete právě zde. Jedná se o garnýže kulatého průřezu o průměru 19 mm. Lze objednat jednoduchou (1 tyč) či dvojitou (2 tyče) variantu v barevných efektech nerez, starožitná mosaz a matný nikl.

 • Hranaté 20 x 20 mm

  Dnes velmi oblíbenou kategorii garnýží s drážkou či kolejnicí naleznete právě zde. Jedná se o hranatý profil o průřezu 20 x 20 mm. Lze objednat jednoduchou (1 tyč) či dvojitou (2 tyče) variantu v barevných efektech nerez a matný nikl.

 • Hranaté 12 x 32 mm

  Dnes velmi oblíbenou kategorii garnýží s drážkou či kolejnicí naleznete právě zde. Jedná se o garnýže průřezu 12 x 32 mm. Lze objednat jednoduchou (1 tyč) či dvojitou (2 tyče) variantu v barevném efektu nerez.

 • Hranaté 25 x 25 mm

  Aktuální novinka! Opravdu dřevěná garnýž s kovovou drážkou a efektními díly v efektu nerez. Jedná se o dřevěný hranatý profil o průřezu 25 x 25 mm. Lze objednat jednoduchou (1 tyč) či dvojitou (2 tyče) variantu v barevných efektech profilu bílá a černá. Nosníky a koncovky jsou vždy v efektu nerez. Drážka v profilu je z hliníku.


PRODUKTY