Garnýže Elegance

Garnýže Elegance jsou garnýže kulatého průřezu s kroužky. Jsou to garnýže vhodné do interiérů různých stylů. Nabízí se v průměrech 16, 19 a 25 mm. Jednotlivé průměry se vyrábí v různých barevných efektech. Jsou to: nerez, matný nikl, starožitná mosaz, chrom, starožitná měď a starožitná zlatá. Tyto garnýže oceníte především pro pestrý výběr tvarů koncovek a jejich výběr.

Podkategorie

  • Průměr 16 mm

    Elegantní a jemné s velkým výběrem koncovek různých tvarů. To jsou garnýže elegance průměru 16 mm. Vyrábí se v barevných efektech nerez, chrom, starožitná zlatá, a matný nikl. Zaujme vás nejen tvary koncovek ale i cenou.

  • Průměr 19 mm

    Nejprodávanější průměr tyčí s velkým výběrem elegantních koncovek různých tvarů. To jsou garnýže elegance průměru 19 mm. Vyrábí se v barevných efektech nerez, Starožitná měď, starožitná mosaz, a matný nikl. Zaujme vás nejen tvary koncovek ale i cenou.

  • Průměr 25 mm

    Snoubení elegance a výrazného designového prvku interiéru, to je kategorie Elegance průměru 25 mm. Kategorie nabízí velké množství elegantních koncovek. Vyrábí se v barevných efektech nerez, starožitná mosaz, starožitná měď a matný nikl.


PRODUKTY

produktů na stránce

produktů na stránce