Garnýže Top design

Garnýže Top design jsou garnýže kulatého průřezu s velmi efektní koncovkou. Jsou to garnýže které svým vzhledem reprezentují luxus za velmi dobré ceny. Nabízí se v průměrech 16, 19 a 25 mm. Jednotlivé průměry se vyrábí v různých barevných efektech. Jsou to: nerez, matný nikl, starožitná mosaz, onyx. Garnýže Top design budou chloubou všech interiérů.

Podkategorie

  • Průměr 16 mm

    V této kategorii naleznete garnýže decentního průřezu s velmi efektními koncovkami. Spolu s oválnou konzolou se stanou ozdobou vašeho interiéru. Vyrábí se v barevných efektech nerez a starožitná zlatá.

  • Průměr 19 mm

    Garnýže standardního průměru s velkým množstvím krásných velmi efektních koncovek za dobré ceny, to je tato kategorie. Garnýže Top design průměru 19 mm se nabízejí v barevných efektech nerez, starožitná mosaz, matný nikl a onyx.

  • Průměr 25 mm

    Garnýže Top design průměru 25 mm jsou výjimečné nejen nádhernými koncovkami, ale i velkým průměrem tyče. Tato garnýž se zcela určitě stane reprezentativní dominantou vašeho interiéru a to za velmi příznivou cenu. Vyrábí se v barevných efektech nerez, matný nikl a starožitná mosaz.


PRODUKTY

produktů na stránce

produktů na stránce