Moderní garnýže

Moderní garnýže jsou kovové garnýže kulatého průřezu s kroužky nebo s kolejnicí. Jsou to univerzální kovové garnýže vhodné nejen do moderních interiérů. Nabízí se v průměrech 16 a 19 mm. Jednotlivé průměry se vyrábí v různých barevných efektech. Jsou to: nerez, matný nikl, starožitná mosaz, onyx, starožitná měď a starožitná zlatá. Tyto garnýže ocení všichni, co zařizují moderní interiér a chtějí garnýže kulatého průřezu.

Podkategorie

  • průměr 16 mm

    Jemné, decentní, ale v moderním stylu. To jsou moderní garnýže průměru 16 mm. Lze je objednat ve variantě jednoduché (1 tyč) a dvojité (2 tyče). Vyrábí se v barevných efektech nerez, starožitná zlatá, starožitná měď, matný nikl.

  • Průměr 19 mm

    V této kategorii naleznete nejprodávanější garnýže posledních let. Jsou to moderní garnýže průměru 19 mm. Vyrábí se v barevných efektech nerez, starožitná mosaz, onyx a matný nikl. Jejich hlavní výhodou je schopnost vyjmout tyč z nosníku bez užití nářadí a tiché kroužky.

  • průměr 25 mm

    Moderní garnýže 25mm jsou novinkou výrobce. Moderní garnýže průměru 25 mm nabízí velké množství elegantních koncovek v kombinaci s moderním nosníkem. Při užití dvjité garnýže je zadní záclonová tyč průměru 19 mm s drážkou na jezdce či žabky a přední tyč na závěsy průměru 25 mm na kroužky s háčky, žabkou nebo na tunýlek. Tyto garnýže se vyrábí v barevných efektech nerez, starožitná mosaz, a matný nikl.


PRODUKTY

produktů na stránce

produktů na stránce